  • RT1210CRD0739K2L
RT1210CRD0739K2L
advertisement
Manufacturer No:
RT1210CRD0739K2L
HK JDW NO:
898-RT1210CRD0739K2L
Datasheet:
RT1210CRD0739K2L
Step5Bar-code shipping tag
RT1210CRD0739K2L
    2
  • ECCN Code
    EAR99
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    39.2kOhm
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Max Power Dissipation
    250mW
  • Height Seated (Max)
    0.026 0.65mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.122Lx0.102W 3.10mmx2.60mm
  • Tolerance
    ±0.25%