  • RT0402BRE07220KL
RT0402BRE07220KL
advertisement
Manufacturer No:
RT0402BRE07220KL
HK JDW NO:
898-RT0402BRE07220KL
Datasheet:
RT0402BRE07220KL
Step5Bar-code shipping tag
RT0402BRE07220KL
  • Factory Lead Time
    24 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    220kOhm
  • Power (Watts)
    0.063W 1/16W
  • Height Seated (Max)
    0.014 0.35mm