  • RSO50373CR470KB01
RSO50373CR470KB01
advertisement
Manufacturer No:
RSO50373CR470KB01
HK JDW NO:
875-RSO50373CR470KB01
Package:
Datasheet:
Description:
470mOhm, 10%, 1kW
Step5Bar-code shipping tag
RSO50373CR470KB01
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2012
  • Tolerance
    10%
    Not Applicable
  • Termination
    Solder
  • Temperature Coefficient
    180 ppm/°C
  • Resistance
    470mOhm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1kW
  • Height
    79mm
  • Length
    373mm