  • RSO50373CR390KB01
RSO50373CR390KB01
advertisement
Manufacturer No:
RSO50373CR390KB01
HK JDW NO:
875-RSO50373CR390KB01
Step5Bar-code shipping tag
RSO50373CR390KB01
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Published
    2016
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    390mOhm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1kW
  • Height
    79mm
  • Length
    432mm