  • RSO25168CR820KB00
RSO25168CR820KB00
advertisement
Manufacturer No:
RSO25168CR820KB00
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-RSO25168CR820KB00
Package:
Datasheet:
Description:
820mOhm, 10%, 200W
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RSO25168CR820KB00
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Power Rating
    200W
  • Height
    50mm
  • Length
    229mm
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Resistance
    820mOhm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C