  • RSMF2FB33K2
RSMF2FB33K2
advertisement
Manufacturer No:
RSMF2FB33K2
HK JDW NO:
762-RSMF2FB33K2
Step5Bar-code shipping tag
RSMF2FB33K2
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    33.2kOhm
  • Max Operating Temperature
    235°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Metal Oxide
  • Power Dissipation-Max
    2W
  • Length
    10.9982mm