  • RSF200JT-73-5K1
RSF200JT-73-5K1
advertisement
Manufacturer No:
RSF200JT-73-5K1
HK JDW NO:
898-RSF200JT-73-5K1
Datasheet:
RSF200JT-73-5K1
Description:
5.1kOhm, 2W, Metal Oxide Film,
Quantity:
In Stock : 17371
Step5Bar-code shipping tag
RSF200JT-73-5K1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~235°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Series
    RSF
  • Published
    2014
  • Size / Dimension
    0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±300ppm/°C
  • Resistance
    5.1kOhm
  • Power (Watts)
    2W