  • RSF200JR-73-20K
RSF200JR-73-20K
advertisement
Manufacturer No:
RSF200JR-73-20K
HK JDW NO:
898-RSF200JR-73-20K
Datasheet:
RSF200JR-73-20K
Description:
20kOhm, 2W, Metal Oxide Film,
Step5Bar-code shipping tag
RSF200JR-73-20K
  • Operating Temperature
    -55°C~235°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±300ppm/°C
  • Resistance
    20kOhm
  • Power (Watts)
    2W