  • RSF1WSJR-52-6K8
RSF1WSJR-52-6K8
advertisement
Manufacturer No:
RSF1WSJR-52-6K8
HK JDW NO:
898-RSF1WSJR-52-6K8
Datasheet:
RSF1WSJR-52-6K8
Description:
6.8kOhm, 1W, Metal Oxide Film,
Step5Bar-code shipping tag
RSF1WSJR-52-6K8
  • Operating Temperature
    -55°C~235°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±300ppm/°C
  • Resistance
    6.8kOhm
  • Power (Watts)
    1W