  • RSF-780.000-44500-1109-TR
RSF-780.000-44500-1109-TR
advertisement
Manufacturer No:
RSF-780.000-44500-1109-TR
Manufacturer:
Raltron Electronics
HK JDW NO:
17649-RSF-780.000-44500-1109-TR
Package:
5-SMD, No Lead
Datasheet:
Description:
FILTER SAW 780MHZ 5SMD
Step5Bar-code shipping tag
RSF-780.000-44500-1109-TR
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    5-SMD, No Lead
  • Mfr
    Raltron Electronics
  • Size / Dimension
    0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm)
  • Applications
  • Bandwidth
    44.5MHz
  • Insertion Loss
    1.7dB
  • Height (Max)
    0.021" (0.55mm)