  • RSBEC3330Z300J
RSBEC3330Z300J
advertisement
Manufacturer No:
RSBEC3330Z300J
HK JDW NO:
417-RSBEC3330Z300J
Description:
330nF Film Capacitor 5% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
RSBEC3330Z300J
  • Tolerance
    5%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    330nF
  • Lead Pitch
    5mm