  • RR9KE5410CCP-IMR6B
RR9KE5410CCP-IMR6B
advertisement
Manufacturer No:
RR9KE5410CCP-IMR6B
Manufacturer:
GlobTek, Inc.
HK JDW NO:
325-RR9KE5410CCP-IMR6B
Quantity:
In Stock : 10719
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RR9KE5410CCP-IMR6B
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -20°C~40°C
  • Series
    GTM96600-6512-R2
  • Size / Dimension
    4.63Lx2.11W x 1.44 H 117.5mmx53.5mmx36.6mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    ITE (Commercial), Medical
  • Power (Watts)
    65W
  • Approval Agency
    CB, CE, EAC, PSE, S-Mark, UKRSepro, VCCI
  • Efficiency
    Level VI, CoC Tier 2
  • Polarization
    Positive Center
  • Current - Output (Max)
    5.41A
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Input Type
    Cord, Multi-Blade (Sold Separately)
  • Voltage - Output
    12V
  • Form
    Desktop, Wall Mount (Class II)
  • Region Utilized
    International
  • Cord Length
    47.2 1.20m
  • Input Connector
    IEC 320-C8, Multi-Blade (Sold Separately)
  • Output Connector
    Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
  • No Load Power Consumption
    150mW Max