  • RPS0500DL5000JN
RPS0500DL5000JN
advertisement
Manufacturer No:
RPS0500DL5000JN
HK JDW NO:
875-RPS0500DL5000JN
Description:
500Ohm, 5%, 500W
Step5Bar-code shipping tag
RPS0500DL5000JN
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    500Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    500W
  • Height
    26mm
  • Length
    60mm