  • RPP30-2415S
RPP30-2415S
advertisement
Manufacturer No:
RPP30-2415S
Manufacturer:
Recom Power
HK JDW NO:
655-RPP30-2415S
Package:
Datasheet:
RPP30-2415S
Description:
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 15V 2A 30W 6-Pin Tube
Step5Bar-code shipping tag
RPP30-2415S
    Select All
  • Product Weight (g)
    39
  • Packaging
    Tube
  • Part Status
    Unconfirmed
  • Type
    Step Down
  • Pin Count
    6
  • Number of Outputs
    1
  • Output Type
    Fixed
  • Isolation
    Isolated
  • Line Regulation
    0.3%
  • Load Regulation
    0.5%