  • RPM3.3-6.0-EVM-1
RPM3.3-6.0-EVM-1
advertisement
Manufacturer No:
RPM3.3-6.0-EVM-1
HK JDW NO:
655-RPM3.3-6.0-EVM-1
Package:
Datasheet:
RPM3.3-6.0-EVM-1
Description:
RPM3.3-6.0 EVALUATION MODULE
Step5Bar-code shipping tag
RPM3.3-6.0-EVM-1
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Input
    4V~15V
  • Current - Output
    6A
  • Voltage - Output
    3.3V