  • RPM3.3-3.0-EVM-1
RPM3.3-3.0-EVM-1
advertisement
Manufacturer No:
RPM3.3-3.0-EVM-1
HK JDW NO:
655-RPM3.3-3.0-EVM-1
Package:
Datasheet:
RPM3.3-3.0-EVM-1
Description:
RPM3.3-3.0 EVALUATION MODULE
Step5Bar-code shipping tag
RPM3.3-3.0-EVM-1
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Input
    3V~17V
  • Current - Output
    3A
  • Voltage - Output
    3.3V