  • RPH100V62R00JB
RPH100V62R00JB
advertisement
Manufacturer No:
RPH100V62R00JB
HK JDW NO:
875-RPH100V62R00JB
Description:
62Ohm, 5%, 100W
Step5Bar-code shipping tag
RPH100V62R00JB
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    62Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Power Rating
    100W
  • Height
    21.6mm
  • Length
    65.5mm