  • RPH100V110R0FB
RPH100V110R0FB
advertisement
Manufacturer No:
RPH100V110R0FB
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-RPH100V110R0FB
Package:
Datasheet:
Description:
110Ohm, 1%, 100W
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RPH100V110R0FB
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    1%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Resistance
    110Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Power Rating
    100W
  • Height
    21.15mm
  • Length
    65.5mm