  • RPE2C1H220J2S1Z01A
RPE2C1H220J2S1Z01A
advertisement
Manufacturer No:
RPE2C1H220J2S1Z01A
HK JDW NO:
535-RPE2C1H220J2S1Z01A
Description:
22pF Ceramic Capacitor 5%
Quantity:
In Stock : 2981
Step5Bar-code shipping tag
RPE2C1H220J2S1Z01A
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    22pF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Height
    2.5mm
  • Length
    5mm
  • Width
    3.5mm