  • RP73PF1E332RBTDF
RP73PF1E332RBTDF
advertisement
Manufacturer No:
RP73PF1E332RBTDF
HK JDW NO:
792-RP73PF1E332RBTDF
Datasheet:
RP73PF1E332RBTDF
Description:
RP73P, Holsworthy Series, Thin Film, 332Ohm, 0.063W 1/16W, ±0.1%, -55°C~155°C
Quantity:
In Stock : 950
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
RP73PF1E332RBTDF
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    332Ohm
  • Power (Watts)
    0.063W 1/16W
  • Voltage - Rated
    50V
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Height Seated (Max)
    0.014 0.35mm