  • ROX500600MFKF5
ROX500600MFKF5
advertisement
Manufacturer No:
ROX500600MFKF5
Manufacturer:
Vishay Dale
HK JDW NO:
873-ROX500600MFKF5
Datasheet:
ROX500600MFKF5
Description:
600MOhms, 16W, Metal Oxide Film,
Step5Bar-code shipping tag
ROX500600MFKF5
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Package / Case
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~230°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    ROX
  • Size / Dimension
    0.310Diax5.050L 7.87mmx128.27mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Feature
    Flame Proof, High Voltage, Safety
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    600MOhms
  • Composition
    Metal Oxide Film
  • Power (Watts)
    16W