  • ROX20010M0JKEL
ROX20010M0JKEL
advertisement
Manufacturer No:
ROX20010M0JKEL
Manufacturer:
Vishay Dale
HK JDW NO:
873-ROX20010M0JKEL
Datasheet:
ROX20010M0JKEL
Description:
10MOhms, 6W, Metal Oxide Film,
Step5Bar-code shipping tag
ROX20010M0JKEL
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Package / Case
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~230°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    ROX
  • Published
    2014
  • Size / Dimension
    0.310Diax2.050L 7.87mmx52.07mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Feature
    Flame Proof, High Voltage, Safety
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    10MOhms
  • Composition
    Metal Oxide Film
  • Power (Watts)
    6W