  • ROX0752M70KNLB
ROX0752M70KNLB
advertisement
Manufacturer No:
ROX0752M70KNLB
Manufacturer:
Vishay Dale
HK JDW NO:
873-ROX0752M70KNLB
Datasheet:
ROX0752M70KNLB
Description:
2.7MOhms, 3W, Metal Oxide Film,
Step5Bar-code shipping tag
ROX0752M70KNLB
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Package / Case
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~180°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2009
  • Series
    ROX
  • Size / Dimension
    0.310Diax0.800L 7.87mmx20.32mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Feature
    Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    2.7MOhms
  • Composition
    Metal Oxide Film
  • Power (Watts)
    3W