  • ROX0751M80FNLB
ROX0751M80FNLB
advertisement
Manufacturer No:
ROX0751M80FNLB
Manufacturer:
Vishay Dale
HK JDW NO:
873-ROX0751M80FNLB
Datasheet:
ROX0751M80FNLB
Description:
1.8MOhms, 3W, Metal Oxide Film,
Step5Bar-code shipping tag
ROX0751M80FNLB
    Select All
  • Power (Watts)
    3W
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Package / Case
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~180°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    ROX
  • Size / Dimension
    0.310Diax0.800L 7.87mmx20.32mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Feature
    Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    1.8MOhms