  • RNX0384M99FNEL
RNX0384M99FNEL
advertisement
Manufacturer No:
RNX0384M99FNEL
HK JDW NO:
873-RNX0384M99FNEL
Datasheet:
RNX0384M99FNEL
Step5Bar-code shipping tag
RNX0384M99FNEL
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    0.140Diax0.420L 3.56mmx10.67mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Feature
    Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    4.99MOhms
  • Power (Watts)
    1W