  • RNX02560M0FNEB
RNX02560M0FNEB
advertisement
Manufacturer No:
RNX02560M0FNEB
HK JDW NO:
873-RNX02560M0FNEB
Datasheet:
RNX02560M0FNEB
Description:
60MOhm, 0.5W 1/2W, Metal Oxide Film,
Step5Bar-code shipping tag
RNX02560M0FNEB
  • Factory Lead Time
    22 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Size / Dimension
    0.140Diax0.290L 3.56mmx7.37mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Feature
    Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    60MOhm
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W