  • RNR75E5113FMRSL
RNR75E5113FMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR75E5113FMRSL
HK JDW NO:
866-RNR75E5113FMRSL
Package:
Datasheet:
RNR75E5113FMRSL
Description:
5.11kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR75E5113FMRSL
  • Resistance
    5.11kOhm
  • Power Rating
    2W
  • Lead Length
    38.1mm