  • RNR75E4221FMRSL1
RNR75E4221FMRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR75E4221FMRSL1
HK JDW NO:
866-RNR75E4221FMRSL1
Description:
4.22kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR75E4221FMRSL1
  • Resistance
    4.22kOhm
  • Power Rating
    2W
  • Lead Length
    38.1mm