  • RNR75E2943FMRSL1
RNR75E2943FMRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR75E2943FMRSL1
HK JDW NO:
866-RNR75E2943FMRSL1
Description:
2.94kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR75E2943FMRSL1
  • Resistance
    2.94kOhm
  • Power Rating
    2W
  • Lead Length
    38.1mm