  • RNR70E8871FPRSL4
RNR70E8871FPRSL4
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E8871FPRSL4
HK JDW NO:
866-RNR70E8871FPRSL4
Package:
Datasheet:
Description:
8.87kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E8871FPRSL4
  • Resistance
    8.87kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm