  • RNR70E3013BMRSL
RNR70E3013BMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E3013BMRSL
HK JDW NO:
866-RNR70E3013BMRSL
Description:
3.01kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E3013BMRSL
  • Resistance
    3.01kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm