  • RNR70E1212FMRSL4
RNR70E1212FMRSL4
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E1212FMRSL4
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR70E1212FMRSL4
Package:
Datasheet:
RNR70E1212FMRSL4
Description:
1.21kOhm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E1212FMRSL4
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    1.21kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm