  • RNR70E1210BPRSL4
RNR70E1210BPRSL4
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E1210BPRSL4
HK JDW NO:
866-RNR70E1210BPRSL4
Package:
Datasheet:
RNR70E1210BPRSL4
Description:
1.21kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E1210BPRSL4
  • Resistance
    1.21kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm