  • RNR70E1101FMBSL
RNR70E1101FMBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E1101FMBSL
HK JDW NO:
866-RNR70E1101FMBSL
Description:
1.1kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E1101FMBSL
  • Resistance
    1.1kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm