  • RNR70E1073BPRSL
RNR70E1073BPRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E1073BPRSL
HK JDW NO:
866-RNR70E1073BPRSL
Description:
1.07kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E1073BPRSL
  • Resistance
    1.07kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm