  • RNR70C1101BMM774
RNR70C1101BMM774
advertisement
Manufacturer No:
RNR70C1101BMM774
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR70C1101BMM774
Package:
Datasheet:
Description:
1.1kOhm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RNR70C1101BMM774
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    1.1kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm