  • RNR65E8062FPRSL65
RNR65E8062FPRSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR65E8062FPRSL65
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR65E8062FPRSL65
Description:
8.06kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR65E8062FPRSL65
  • Resistance
    8.06kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm