  • RNR65E6043FMRSL
RNR65E6043FMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR65E6043FMRSL
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR65E6043FMRSL
Package:
Datasheet:
RNR65E6043FMRSL
Description:
6.04kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR65E6043FMRSL
  • Resistance
    6.04kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm