  • RNR65E5621FPBSL
RNR65E5621FPBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR65E5621FPBSL
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR65E5621FPBSL
Description:
5.62kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR65E5621FPBSL
  • Resistance
    5.62kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm