  • RNR65E4753FMBSL65
RNR65E4753FMBSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR65E4753FMBSL65
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR65E4753FMBSL65
Description:
4.75kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR65E4753FMBSL65
  • Resistance
    4.75kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm