  • RNR65E3321FPBSL
RNR65E3321FPBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR65E3321FPBSL
HK JDW NO:
866-RNR65E3321FPBSL
Description:
3.32kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR65E3321FPBSL
  • Resistance
    3.32kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm