  • RNR65E3162FPRSL
RNR65E3162FPRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR65E3162FPRSL
HK JDW NO:
866-RNR65E3162FPRSL
Description:
3.16kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR65E3162FPRSL
  • Resistance
    3.16kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm