  • RNR65E2260FPBSL
RNR65E2260FPBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR65E2260FPBSL
HK JDW NO:
866-RNR65E2260FPBSL
Description:
2.26kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR65E2260FPBSL
  • Resistance
    2.26kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm