  • RNR65E1041DMBSL65
RNR65E1041DMBSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR65E1041DMBSL65
HK JDW NO:
866-RNR65E1041DMBSL65
Description:
1.04kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR65E1041DMBSL65
  • Resistance
    1.04kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm