  • RNR65C1210DPM7765
RNR65C1210DPM7765
advertisement
Manufacturer No:
RNR65C1210DPM7765
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR65C1210DPM7765
Package:
Datasheet:
Description:
1.21kOhm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RNR65C1210DPM7765
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    1.21kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm