  • RNR60E95R3BRRSL1
RNR60E95R3BRRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E95R3BRRSL1
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR60E95R3BRRSL1
Package:
Datasheet:
RNR60E95R3BRRSL1
Description:
95.3Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E95R3BRRSL1
  • Resistance
    95.3Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm