  • RNR60E7870BMBSL
RNR60E7870BMBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E7870BMBSL
HK JDW NO:
866-RNR60E7870BMBSL
Description:
7.87kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E7870BMBSL
  • Resistance
    7.87kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm