  • RNR60E7151FPBSL1
RNR60E7151FPBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E7151FPBSL1
HK JDW NO:
866-RNR60E7151FPBSL1
Description:
7.15kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E7151FPBSL1
  • Resistance
    7.15kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm