  • RNR60E6982FRRSL1
RNR60E6982FRRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E6982FRRSL1
HK JDW NO:
866-RNR60E6982FRRSL1
Package:
Datasheet:
RNR60E6982FRRSL1
Description:
6.98kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E6982FRRSL1
  • Resistance
    6.98kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm