  • RNR60E6980FSBSL1
RNR60E6980FSBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E6980FSBSL1
HK JDW NO:
866-RNR60E6980FSBSL1
Package:
Datasheet:
RNR60E6980FSBSL1
Description:
6.98kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E6980FSBSL1
  • Resistance
    6.98kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm